SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten mobile per sallon
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
ID e produktit :
137579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komplet mobile per sallon,te lekures,jane nje 1,2 dysha dhe nje 3,jane te firmes SIMPO,jane vetem dy vite te perdorur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prishtinë
+37744162302
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »