SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ndërmarrja ndërtimore N.N. “FATI-L
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
ID e produktit :
137597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndërmarrja ndërtimore N.N. “FATI-L” nga Malisheva, e regjistruar rishtazi në Kosovë, me pronar Lavdim Karaqica dhe partner Lumni Karaqica, sjell përvojën profesionale shumëvjeçare nga Zvicra dhe Italia të partnerëve, si të specializuar në fushën e punëve të vrazhda ndërtimore:
• Muratimit;
• Pllakave të betonit dhe
• Armaturës.
Për informacione shtesë dhe kontraktim të punës mund të thërrisni në telefonat:
Lavdim Karaqica: 049433 295
Lumni Karaqica: 044 605 431
Informata rreth publikuesit
Shpalle
Prishtinë
044693564
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »