SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ndërmarrja ndërtimore “Xh&F”
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
ID e produktit :
137598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndërmarrja ndërtimore “Xh&F” nga Ferizaj, me partnerëtXhemajl Baliu dhe Fahri Behluli nga Ferizaj, që të dy me përvojë shumëvjeçare të fituar në Gjermani dhe Itali, ofrojnë profesionalitetin maksimal dhe cilësinë më të lartë të punës në punët ndërtimore si:
• Fasadim
• Izolim të jashtëm dhe të brendshëm
• Knauf
• Rrymën dhe ujësjellësin
• Ngrohje qëndrore
SIGURIA DHE REHATIA NË SHTËPIJAT TUAJA GARANTOHET ME NE!
Për informacione shtesë dhe kontraktim të punës mund të thërrisni në telefonat:
044 941 551
044 811 139
Informata rreth publikuesit
Shpalle
Prishtinë
044693564
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »