SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gurëgdhendës LINDI
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
ID e produktit :
137601
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pronari i kompanisë “LINDI”, Mursel Elshani nga Suhareka, është një gurëgdhendës me përvojë, i cili është i specializuar në gdhendjen përmendoreve dhe pllakave përkujtimore, veshjen dhe dekorimin e sipërfaqeve të ndryshme, si dhe punimin e shkallëve me pllaka graniti dhe mermeri. Poashtu, bën edhe gravirimin e fotografive, pikturave dhe objekteve tjera në pllaka të gurit.
Për informacione shtesë dhe kontraktim të punës mund të thërrisni në telefonin 049 215 925
Informata rreth publikuesit
Shpalle
Prishtinë
044693564
Suhareke [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »