SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gitare Elektrike
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
ID e produktit :
137610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet gitara elektrike (kopje e Fender), gitara eshte ne gjendje te rregullt dhe 100% funksionale. Gitara posedon nderruesin e magneteve ( 5 way switch ) gjithashtu posedon edhe Tremolo per vibrim. Me kete gitare jan mbajtur shume mbremje muzikore dhe disa koncerte ne Prizren. Gitaren mundeni ta provoni edhe vet. Ne cmim perfshihet nje kabell e gitares. Cmimi i gitares eshte 160Eur, me mundesi zbritjeje!

Na kontaktoni per me shume informata, fotografi apo video.

Fotografite Jane Origjinale!

Numri telefonit ( Viber, Whatsupp ) - +37745353363
Informata rreth publikuesit
Albin
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »