SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Autoparlanta Monacor Te Bardhe Dy Cope
Çmimi :
€266.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
137616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Autoparlanta Monacor Te Bardhe Dy Cope

Kodi i produktit: H409511
____________________________________________________________
Qifte I autoparlantave nga firma gjermane Monacor me nje ze shume kualitativ qe posedojn Bassreflex e qe dedikohen per lokale te ndryshme si kafiq, restorante, ordinanc dhe te tjera. Autoparlantet punojn me 100V teknik. Madhsia 21.5 x 29.0 x 17.2 mm.

Per me shume shiqoni pershkrimin poshte:

Pair of universal PA speaker systems

100 V line technique, 2-way versionEUL-80... with a 25 mm dome tweeter, EUL-60... and EUL-30... with an 11 mm dome tweeterExcellent sound quality6-step power selector switchBlack (SW) or white (WS) plastic cabinetMovable mounting bracketMounting in corners possible as well due to bevelled shape of cabinets
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »