SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Drite Ndriquese Xhepi LED Philips
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt
ID e produktit :
137626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Drite Ndriquese Xhepi LED Philips

Kodi i produktit: F415032
___________________________________________________________
Drite LED Philips super kualitativ qe nuk din me u prish, me 100.000 ore jetezgjatje eshte e dizajnuar per aktivitet te ndryshme jasht dhe mrenda shtepi, per kamping, vrapim, ecje neper bjeshke ne te gjitha kohrat atmosferike. LED 0.5W me performanc te lart te ndriqimit. 40 lume ndriqimi ne dalje. Ndriqimi pike deri ne 120 meter lagsi. Deri ne 200 ore pune. Rezistent ndaj lendimeve mekanike. Trupi rezisten ndaj ujit.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »