SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gume Speciale Antistatike Per Smartfone Dhe Tablet
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
137628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gume Speciale Antistatike Per Smartfone Dhe Tablet

Kodi i produktit: G528141
____________________________________________________________
ESD shtres speciale antistatike me madhsi 43x29CM qe eshte ne set me kabell 1,5m gjatsi. Kjo gume speciale me hapsira te integruara per riparim te smart telefonave, tabletave dhe elektronik te ndishme si dhe hapsira per shtrafa dhe pjes tjera te imta. Eshte nje nje shtres speciale antistatike qe mbron elektroniken e paisjeve, nuk rreshqet, nuk rjepet, rezistente e mire ne letkon dhe nxehtesi dhe shume karekteristika tjera qe ndihmojn punen e serviserave.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »