SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Drite Ndriquese LED Philips 250m
Çmimi :
€38.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '17
ID e produktit :
137634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Drite Ndriquese LED Philips 250m

Kodi i produktit: G186100
------------------------------------------------------------------------
Lamp origjinale Philips nga metali kualitativ me nje LED te fuqishme qe perkujdeset per nje ndriqim maksimal. Ndriqimi prej 110 Lumen, posedon LED driten qe eshte e sigurt nga mos thyerja dhe me jetezgjatje deri ne 100.000 ore, unaza izoluese (Dichtung) qe mbron nga demet e ujit, kornize robuste qe e mbron nga goditjet, trup (dorze) te gomes qe nuk rreshqet dhe e pershtatshme ne dore, unaze najlloni per transport te sigurt. Ndriqim prej 250/125 metrave. Posedon 3 Watt drit te fuqishme LED. 10 vite garancion per drite LED.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »