SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Bluetooth Headset Per Telefon I Zi
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
137638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sony Bluetooth Headset Per Telefon I Zi

Kodi i produktit: F695882
-------------------------------------------------------------------
Sony Bluetooth Headset per telefon I zi

Nuk eshte me rendesi, duke ecur ose duke vozite veturen, ju mundeni pa vashtersi te bisedoni. Tani kur ligji eshte ashpersu dhe denimet jan shume te larta, eshte zgjidhja perfekte qe te ju shmangesh gjobave. Nese keni thirrje, vetem sustem shtype qe te pranosh ate. Ka nje bateri te qendrushme per telefonata te gjata. Permes keti headset mund te ndegjohet internet radio dhe audio muzik. Sony Bluetooth Headset per telefon I zi.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »