SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim fidane te ndryshme
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '17
ID e produktit :
137645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DES & Fruits ben shitjen e fidaneve te ndryshme me prejardhje europiane te kualitetit shume te larte dhe te certifikuara sipas standardeve nderkombetare. Posedojme fidane te luleve, pemeve si dhe bimeve zbukuruese.

FIDANET E PEMEVE:
1. Molla -38 lloje te mollave
2. Dardha- 15 lloje te dardhave
3. Ftonj- 2 lloje
4. Kumbulla – 12 lloje te kumbullave
5. Qershi – 10 lloje te qershive
6. Vishnje – 8 lloje te vishjeve
7. Pjeshka – 9 lloje te pjeshkave
8. Nektarina – 7 lloje te nektarinave
9. Kajsi – 13 lloje te kajsise
10. Peme manore – mbi 50 lloje te pemeve manore si mjedra, boronica, manaferra, Goyi Berry (mani I kuq kinez); Tayberry, Boronice e kuqe (cranberry), aronia, ribizlles e shume lloje te tjera te papara deri me tani ne tregun tone
11. Arra
Informata rreth publikuesit
Edona
Prishtinë
049700018
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »