SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kartela grafike ZOTAC NVIDIA GeForce 9400GT 512 MB
Çmimi :
€28.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill
ID e produktit :
137646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kartela grafike ZOTAC NVIDIA GeForce 9400GT 512 MB DDR2 64-bit synergy edition....kartela eshte ne gjendje te rregullt dhe punon perfekt...
Informata rreth publikuesit
bylent
Ferizaj
+37744663050
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »