SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes TOKI-WOKI lire dhe mirë, veq 39 euro kompleti
Çmimi :
€39.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
ID e produktit :
137681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes TOKI-WOKI lire dhe mirë, veq 39 euro kompleti
Te perdorun, ne gjendje shume te mire.
Te thjeshte me punu, shume praktik, te vogel edhe me mundesi te shumta per me i perdor...Nuk jane te ndaluar te perdoren, pasi qe operojne ne frekuenca te lejuara...
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044163114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »