SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony playstation 2
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
ID e produktit :
137778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Soni Ne Gjendje Shum Të RregulltKa 2 joystick-aKa 30 CdKa 2 memory cardPranon cd origjinal dhe fallc

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dorjan
Prizren
385923460499
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »