SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jakne sportive Michigan origjinale-(MotoCross)
Çmimi fillestar :
€45.00
Ju kurseni :
€18.00 (40% zbritje)
Çmimi :
€27.00 Çmimi rritet në €45.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
ID e produktit :
137821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes jaknen origjinale MICHIGAN,e ardhur nga jasht dhe është model i veçant ,eshte shum pak e perdorur,shiko fotot-madhesia (M-L).
Eshte shum e leht-e nxeht,sidomos per ata persona qe perdorin gardarob sportive! (MotoCross)

Info: 049-230-877 (Viber)
Informata rreth publikuesit
Vali
Pejë
049230877
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »