SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4s i bardh
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
ID e produktit :
137845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 4s ngjyre e bardh 16 gb.Eshte ne gjendje te rregullte dhe i ruajtur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
Prishtinë
045 400 393
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »