SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Waterproof per iPhone 4 dhe 4s
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
ID e produktit :
137901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet waterproof origjinal i ardhur nga gjermania shum funksjonal eshte rezistet ndaj ujit deri ne 15 m thellsi ku mund te beni foto me telefoni gjithashtu eshte rezistet ndaj goditjeve per me shum mund ti shihni fotot dhe kontaktoni.

045-381-721
viber= +37745381721
Informata rreth publikuesit
Gent
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »