SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor HURLIMANN XT-909 -97 4X4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '17
ID e produktit :
137948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marke : HURLIMANN
Model : XT-909
Viti : 1997
Motori : 4 Cilinder TURBO
Ftohja : Me Uje
Performanca : 70 Kw 95 Ps
Transmisioni : Gjys shpecie
Kabina : E Mbyllur me nxemje dhe radio
Dimensioni i gomave të përparme : 16.9 R 24
Dimensioni i gomave të pasme : 460 / 85 R 34


ORARI I THIRRJEVE : 08:00-22:00

www.npt-noli.com 
www.facebook.com/npt.noli 
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Informata rreth publikuesit
N.P.T NOLI
Rahovec
0037744190557
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »