SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
xbox 360
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
ID e produktit :
137973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
xbox360 250 gb+kineckt+chip+2 leva origjinale+ushqyes+10 lojra te ndryshme ne gjendje funksjonale dhe shume pak i perdorur email:ermand.shima@hotmail.com
cel:0697777445
Informata rreth publikuesit
Ermand
Tirana, Albania
unaza e re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »