SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Xbox 360 me 3 Joystick ne Gjendje Fenomenale
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
ID e produktit :
137998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
xbox 360 ardhur nga amerika ngjyre bardh ,60 GB, 49 videolojra origjinale dhe 3 controllera 2 me bateri dhe nje me wireless per me shum kontaktoni ne numer telefonit 044748290
Informata rreth publikuesit
Gentii
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »