SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Fellne R15
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
ID e produktit :
138008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 4 Fellne R15 185/205 te cilat i kam pas ne Golf 2
Gomat nuk jan te mira dhe njera Fellne nuk ka Gom hiq. Qmimi 120€ Nr Kontaktues +38649564030
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
049564030
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »