SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kamine, ene ekspanzuese dhe pomp
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
ID e produktit :
138010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne dhjetor i bejne nje vjet ( me fature). Jane te vendosura dhe mund te shihen si punojn. Arsyeja e shitjes se vendos kamin me pelet.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044124199
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »