SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhomë Gjumi
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '17
ID e produktit :
138034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhoma e gjumit qe ne te bejne pjese shtrati 2x1.80 ,dy fijokat anash,ulsja ne fund tshtratit qe sherben edhe si dallap,ormani me pasqyre si dhe pasqyrja per grim me nje taburet.
Pasqyrja e grimit permban nje fijok sekret per bizhuteri apo gjera tjera me vlere si dhe pasqyrja e gjate permban rafte brenda saj.Fijoket anash krevetit gjithashtu kan nga nje fijok sekret.Çmimi i komplet dhomës eshte 1300€
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »