SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhome Gjumi
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '17
ID e produktit :
138045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhome gjumi ku ne te bejne pjese kreveti 2x1.80,ormani,di fijokë anash krevetit si dhe komoda me pasqyre.Çmimi eshte 750€
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »