SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bateri Per Fotoaparat Dhe Kamera Nikon EN-EL8
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
138075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AKSION!!

Ky artikull eshte ne zbritje 26%

Bateri per fotoaparat dhe kamera Nikon EN-EL8

Kodak KLIC-7000 EasyShare LS755

Voltage: 3.7 V

Capacitance: 730 mAh

Type: Digital Camera Accu

Chemistry: Li-Ion

Rechargeable: Yes

Content Units: 1

Colour: Black

Kodi i produktit: 7813155
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »