SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vitrin e ngroht dhe e ftoht per gjellra dhe sallata
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:54
ID e produktit :
138144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shef vitrinenat per gjella dhe sallata mund tw perdoren dhe si shank

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
049215257
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »