SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurs për DIZAJN GRAFIK
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
ID e produktit :
138202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ferizaj - TE MERKUREN DHE TE SHTUNEN 10-18
Lokacioni: Ne rr. e Gjilanit perballe mishtores Ballkani 1 gjendet Rruga Tirana, ne jemi pikerisht ne objektin Frasheri Center, Ferizaj

ÇKA OFROJMË NE?
Shkollimi specifik për dizajn dhe multimedia, që ne ju ofrojmë, ju parapërgatit që të jeni sa më kreativë gjatë përdorimit të programeve softuerike për grafikë. Gjatë ndjekjes së kursit ju do të njiheni me parimet e dizajnit, si dhe me pjesën tjetër të materialit multimedial. Ju do të aftësoheni nëpërmjet metodave të avancuara dhe teknikave e imazheve digjitale, si zë, video e ilustrime teknike, animim dhe kompozim të përmbajtjes interaktive multimediale të realizoni produkte përkatëse.

KOHËZGJATJA, CERTIFIKATA DHE REFERENCA E PUNËS
Aftësimi për dizajnin grafik ka disa nivele. Së paku, 3 muaj i nevojiten një kursisti që t’i përvetësojë njohuritë kryesore për përdorimin e softuerit grafik.

DIZAJNI DHE SHTYPI
Në këtë program do të mësoni gjithçka për dizajnin e ambalazhit, për dizajnin e materialeve të shtypura e promovuese, si logo, posterë, billbordë, pajisje të ndryshme reklamuese, aplikacionin e dizajnit të tekstilit, parapërgatitjen për shtyp, faqosjen, dizajnin e identitetit të korporatave, broshura dhe përgatitjen grafike të librit, të gazetave e të revistave të shtypura e digjitale. Programi ynë ju ofron aftësimin bazik në programet ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE INDESIGN, ADOBE ILUSTRATOR, CORELDRAW, QUARKXPRESS dhe programe të tjera grafike të popullarizuara në lëminë e grafikës.

VIDEO DHE PRODUKSIONI
Përveç këtyre aftësive, ju gjithashtu do të praktikoni edhe punën në programin e zërimit. Të gjitha këto do t'i punoni me programet softuerike ADOBE PREMIERE, ADOBE AFTER EFFECTS, në programin e përpunimit të zërit COOL EDIT PRO etj.
www.kursperdizajn.com 
Informata rreth publikuesit
Kurs
Prishtinë
044180081
afer NLB ne rrugen e Gjilanit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »