SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Printer skaner, Fotokopje
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
ID e produktit :
138233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Printeri ne gjendje te rregullt, ngjyre nuk ka duehni me ja ble
kabllat i ka komplet te rrymes dhe kompluteri

viber +37744185137
Informata rreth publikuesit
Arton
Prishtinë
044-185137
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »