SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung Galaxy a5 2015 boj edhe ndrrim..
Çmimi :
€155.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
ID e produktit :
138265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes galaxy a5 duos ne gjendje shume te mire teknike dhe i rujtun pa grritha.ka 2gb ram dhe 16 gb memorie (plus sdcard)
Boj ndrrim me lg g3,note 3 etj.
Per me shume info. Shkruani ne viber..Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
dRilon
049232462
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »