SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Klysh Haski
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
ID e produktit :
138356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 3 klysh husky shum te mir qe jan 1 musjsh dhe jan 2 femra dhe 1 mashkull jan me ngjyra 2 bardh zi dhe 1 kuq bardh dhe njeri i ka syt e kalter dhe tjetri njerin sy te kalter dhe njerin te zi dhe tjetra syt e zi jan shum te bukur edhe 10 dit duhet mu vaksinu njeri ka qmimin 100€ dhe tjetri 80€ dhe tjetra 60€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
David
Gjakovë
049394250
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »