SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Power Bank 6500 mhA
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:09
ID e produktit :
138378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Power Bank - Mbushes baterie, kapaciteti 6500mhA
I ri, i vogel ne mase dhe shum i mir.
049/714-724
Informata rreth publikuesit
Berti
Mitrovicë
049714724
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »