SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ngrohësja e dhomës
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '17
ID e produktit :
138379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ngrohësja për dhomë e përshtatshme edhe për byro apo zyrë. E lehtë për t'u përdorur dhe ekonomike. Temp. ndërron nga distanca me teledirigjues.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Besianë
044169696
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »