SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hardisk SAMSUNG 500gb
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
ID e produktit :
138380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes hardiskun SAMSUNG
model: hd501lj
500gb/7200rpm/16m
eshte sata dhe eshte shum pak i perdorur
eshte ne gjendje perfekte
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prizren
049287060
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »