SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zerim ,TV , Agregat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
ID e produktit :
138387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zerim per lokale 4 zmadhus MAX Profesional audio system 150 watt nje Bass 200 watt perfercusi Pionir
me 4 dal,TV Beko 32 inxh dhe Agregat Astra Korea 3.2
Zerim perforcus 400e
TV BEKO 32 inxh 80e
Agregat Astra korea 70e
Komplet 500e
Informata rreth publikuesit
Arben
Gjakova
Gjakova [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »