SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
APARAT PËR SHUARJEN E ZJARRIT, 100 KG PLUHUR ABC 40%
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '17
ID e produktit :
138424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përdorimi

Është i përshtatshëm për shuarjen e zjarrit në pika karburanti, fabrika të përpunimit të letrës, në fabrika të prodhimit të plastikës dhe tekstilit, zdrukthëtari, etj.

Karakteristikat bazike

▪ Cilindri është i mbuluar me një shtresë ngjyre të qëndrueshme
▪ Tub me gjatësi prej 5m, që përfundon me një fiskajë për drejtim të lehtë të lëndës për shuarjen e zjarrit..
▪ Valvulë me mekanizëm për ndërrim të sigurt të manometrit.
▪ Rrota e tretë në pjesën e përparme mundëson transport dhe përdorim të lehtë.
▪ Mirëmbajtje e lehtë dhe operim i besueshëm.

Kualiteti dhe siguria

Aparati është dizajnuar sipas kërkesave të tregut Europian, duke u bazuar në sistemin e certifikuar për menaxhimin e cilësisë ISO 9001. Plotëson kërkesat e Standardit Europian EN 1866.

Aparati është i pajisur me manometër dhe valvulë sigurie që mundëson ndërrimin e manometrit në rast nevoje pa humbur gazin shtytës apo lëndën për shuarjen e zjarrit.
Informata rreth publikuesit
Albkos International
Fushë Kosovë
038534653
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »