SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
APARAT PËR SHUARJEN E ZJARRIT, 5KG DYOKSID KARBONI (CO2)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '17
ID e produktit :
138427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përdorimi

Është i përshtatshëm për përdorim në dyqane bojrash, industri energjetike, salla industriale dhe kudo ku përdorimi i pluhurit për shuarjen e zjarrit nuk është i rekomanduar për shkak të pranisë së pajisjeve të ndjeshme ndaj pluhurit dhe papastërtive. Aparati për shuarjen e zjarrit pas përdorimit nuk lë mbetje.

Karakteristikat bazike

▪ I lehtë dhe i përshtatshëm për operim.
▪ I shpejtë dhe efikas në shuarjen e zjarrit.
▪ Mirëmbajtje dhe servisim ekonomik.
▪ I pajisur me valvulë që mundëson ndërprerjen e kohëpaskohëshme të shuarjes.
▪ I pajisur me fiskajë dhe dorezë druri për të parandaluar krijimin e elektricitetit statik.
▪ Cilindëri i aparatit për shuarjen e zjarrit është i ngjyrosur me ngjyrë rezistente ndaj rrezeve UV.
▪ Mundësi e shumëfishtë e rimbushjes.

Kualiteti dhe siguria

Aparati është dizajnuar sipas kërkesave të tregut Europian, duke u bazuar në sistemin e certifikuar për menaxhimin e cilësisë ISO 9001. Plotëson kërkesat e Standardit Europian EN 3 dhe Direktivën e Sigurisë PED 97/23/EC.

Në çmim është përfshirë edhe mbajtësi metalik.
Informata rreth publikuesit
Albkos International
Fushë Kosovë
038534653
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »