SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
APARAT PËR SHUARJE AUTOMATIKE TË ZJARRIT, 12 KG PLUHUR BC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '17
ID e produktit :
138434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përdorimi

Është i përshtatshëm për të mbrojtur nga zjarri shumicën e hapësirave të pambikëqyrura. Zakonisht përdoret për të mbrojtur makineri/fabrika dhe në ato vende ku ekziston rreziku i zjarrit si hapësira të motorëve të varkave, automjeteve, depo me produkte lehtë ndezëse, kaldaja të ngrohjeve etj.

Karakteristikat bazike

▪ Instalim i lehtë dhe i thjeshtë.
▪ I shpejtë dhe efikas në shuarjen e zjarrit.
▪ Mirëmbajtje dhe servisim ekonomik.
▪ I pajisur me manometër për kontrollim të lehtë të shtypjes së aparatit.
▪ I pajisur me sprinkler, valvulë sigurie dhe kafaz për mbrjtjen e sprinklerit.
▪ Mundësi e shumëfishtë e rimbushjes.

Kualiteti dhe siguria

Aparati është dizajnuar sipas kërkesave të tregut Europian, duke u bazuar në sistemin e certifikuar për menaxhimin e cilësisë ISO 9001. Është i ngjyrosur me ngjyrë rezistente ndaj ndikimeve të jashtme.

Aparati është i pajisur me valvulë sigurie që mundëson ndërrim të sigurt të manometrit në rast nevoje pa humbur gazin shtytës dhe lëndën për shuarjen e zjarrit.

Një aparat i tillë mbulon një sipërfaqe maksimale prej 12 m2.

Në çmim është përfshirë edhe mbajtësi metalik për montim në tavan.
Informata rreth publikuesit
Albkos International
Fushë Kosovë
038534653
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »