SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cigare Elektronike iTaste VTR
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
ID e produktit :
138447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ne gjendje perfekte 1 muaj e perdorur e bler ne zvicerr 160 franga me te gjitha paisjet e kualitetit me te lart dhe cilesin me te larte te aromes, vjen me bateri rezerv dhe me kuti te vet origjinale siq shihet ne foto, me perdorim digjital te voltazhes dhe aromes !! Ndrrime nuk baj!! +38649687191
Informata rreth publikuesit
Je
Prizren
049687191
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »