SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Invertar per pizzeri &restaurant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator
ID e produktit :
138453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes invertarin per pizzeri dhe restaurant esht shanki ,tavolina pune.tavolina per sall.karrika tavolina per teras .mjete te kuzhines dhe shum sende tjera

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
049215257
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »