SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesë Kalldajen per nxemje qendrore me dru dhe thengjill
Çmimi :
€699.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
ID e produktit :
138469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesë Kalldajen per nxemje qendrore me dru dhe thengjill CENTRAL 23 me te gjitha paisjet përcjellese (Pompa, termostati, Kazani i ajrit etj. si ne foto). Kalldaja është ne gjendje shumë te mirë sepse është pothuaja se e re, e perdorur vetem 20 dit.
Tel. 044/ 391 720 049/ 391 720
Viber; 0038649391720
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »