SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon 1200d me lens 18-55 & 50mm 1.8 stm
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor
ID e produktit :
138552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet canon 1200d ngjendje trregullt me gjitha paisjet , shum pak i perdorur ,me lens 18-55 dhe 50mm 1.8 Stm (model i ri ) per me shum info kontaktoni ne viber +386 49 670 760 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpëtim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »