SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ose jap me qera fustanin e Nusris
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '16
ID e produktit :
138555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose jap me qera fustanin e Nusris eshte i perdorur vetem nje her por eshte i rujatur dhe e mir qmimi per qera esthe 100 euro ndersa ata qe deshirojn te blejn kjet eshte 300 euro te gjith ata qe jan te interesuar per fotot te fustanit ne te kontaktojn ne tel ne viber +37745675892
Informata rreth publikuesit
porosit
Ferizaj
+37745675892
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »