SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5s gold
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '16
ID e produktit :
138572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 5s gold 16gb. Shume pak i perdorur dhe ne gjendje te mire. Tel: 045405716

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gramos
045405716
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »