SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jakne Dimri Sin & He Collection e Re per Femra
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '17
ID e produktit :
138586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Jaknja Bunde Sin & He Collection esht e Re e pa perdorun numri mesatar, esht per femra dhe e importuar nga jasht dhe esht unike, 65% Cotton , 35% Polyester,
Vini re: gjat transportit jaknja mbrapa ne anen e djatht ju esht be nje shej si vi e vogel qe nuk vrehet edhe shum po e ka ate, dhe per ket qmimi bie pergjysem te interesuarat le konaktojnQmimi esht i volitshem 125 euro

044 240419
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044240419
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »