SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Patika NB New Balance All Terrain nga Amerika
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
ID e produktit :
138588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Patikat Origjinale NB New Balance All terrain per gjdo teren jan shum pak te perdoruna po thuajse te reja, jan te ardhura nga Amerika, dhe jan shum te leta
Nr 43 , hala e kan aromen e patikave te reja

Qmimi 110 euro

044 240419
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044240419
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »