SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RED KICK - 500ml
Çmimi :
€1.45
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
138624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Red kik është një pije jo- gazuara me kafeinë dhe guarana dhe taurine . Ideale për të filluar trajnimin tuaj .
Permban:
-1000mg taurine eshte nje aminoacid i cili ndodhet natyrshem ne trupin e njeriut dhe vepron si nje antioksidant (mbron qelizat).
-160mg kafeine e cila jep nje nxitje te shpejte para stervitjes dhe ndihmon per te luftuar lodhjen.
-81kcal te duhurat per nje stervitje intensive .
.Guarana është shtuar për një rritje të vazhdueshme në stervitje.Mbështet forcën dhe durimin .I përshtatshëm për vegjetarjanet .Pa gluten.pa Lactose
Pini 1 shishe para stërvitje tuaj .
Ky produkt duhet të merret si pjesë e një dietë të ndryshme dhe të balancuar dhe në lidhje me një mënyrë jetese të shëndetshme .
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »