SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
L-carnitine - 500ml
Çmimi :
€1.45
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
138626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per dobesim:
Pije freskuese me 1000mg L-carnitine
L - Carnitine me minerale dhe 1000mg l -carnitine zëvendëson ushqyesit e humbur përmes djersitjes gjatë ushtrimit .
Pije freskuese me kalori të ulët ,9 kalori per shishe.
I përshtatshëm për vegjetarjanet . Pa gluten.Pa laktoze.
Rekomandim: Pini 1 shishe në ditë , mundësisht 30 minuta para se të ushtrimit . Me 3 shije : ananas , boronice dhe tropikal.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »