SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Energy charge - 500ml
Çmimi :
€1.45
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
138628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pije energjike dhe e shendetshme.
Shijet FRUT TE EGERA, TROPIKAL,
Energjia e pastër për stervitjen tuaj
Ngarkesa e energjise ofron një përzierje të veçantë karbohidrate të glukozës , Maltodextrin dhe sakarozë . Ju jep energji dhe përmirëson punën trajnimit .
Pini karbohidrate me dekstrozë , Maltodextrine dhe saharoze .
Absorbohet shpejte 70gr karbohidrate.
Përzierje e trefishtë Carbohidratesh te përkryera mbështesin trajnimin.
Ofron ushqyes te shpejt dhe për një kohë të gjatë
I përshtatshëm për vegjetarjanet .Pa gluten .Pa laktoze.
Perdorni 1 shishe gjatë trajnimit intensiv ose të përdorin gjatë stervitjess siç kërkohet .
Ky produkt duhet të merret si pjesë e një dietë të ndryshme dhe të balancuar dhe në lidhje me një mënyrë jetese të shëndetshme .
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »