SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PROTEIN SMOOTHIE 330ml
Çmimi fillestar :
€2.25
Ju kurseni :
€0.45 (20% zbritje)
Çmimi :
€1.80 Çmimi rritet në €2.25 pas:
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '17
ID e produktit :
138630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shijet:
PORTOKALLE MANGO,
MANAFER.
Pije proteinike e mbushur me përbërësit natyral dhe 26g proteina.
Me shije frutash natyrale , proteina smoothie ofron një përvojë krejtësisht të re dhe të shijshme . Shije dhe një alternativë e shkëlqyer e kombinimit te proteinave me esencen e frutave. .
Permban 7%-10% fruta natyrale -me pak se 1% yndyre dhe karbohidrate i jep trupit nje protein me kualitet te larte -26 g protein ideale per ndertimin dhe rigjenerimin e muskulit
I përshtatshëm për vegjetarjanet
Ky produkt duhet të merret si pjesë e një dietë të ndryshme dhe të balancuar dhe në lidhje me një mënyrë jetese të shëndetshme
Te ruhet në një vend të freskët dhe të thatë . Te perzihet mirë para hapjes . Nese nuk e konumoni menjehere ,duhet te ruhet në frigorifer dhe konsumohet brenda 2 ditëve .
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »