SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
100% Kreatine 500gr Monohidrat e paster
Çmimi :
€34.50
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
138631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Creatine Creapure eshte nje lloj creatine 100% e paster monohidrate per perthithje sa me te mire, eshte e projektuar per performance te larte gjate stervitjes, me shume fokus dhe rrit masen muskulare duke rritur sasine e ujit ne qelizat muskulare.
Kjo lloj creatine eshte e pershtatshme per vegjetarin, pa laktoze dhe pa aspartame(embelsues artificial me pak kalori).

Perdorimi:
Creatine Creapure:Perzieni 3g (1/2 e luges) me 150ml uje ose leng frutash dhe mund ta merrni para ose pas stervitjes.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »